Štúdio pre obytný exteriér

V našom prvotnom sortimente tieniacej techniky boli samozrejme predovšetkým horizontálne a vertikálne žalúzie, ale už v roku 1992 sme montovali prvé markízy a nasledujúci rok už prvé motorom ovládané tieniace prvky.

Nevymýšľame, čo už bolo vymyslené. Sme nadšencami pre nové riešenia a progresívne technológie. Sledujeme trendy a technické novinky v odbore tieniaca technika, preto dokážeme prakticky takmer vždy nájsť to správne riešenie. Nejde nám len o technické riešenie problému. Rovnako dôležitá je pre nás aj estetika a dizajn.

Medzi našich dodávateľov patria poprední výrobcovia tieniacej techniky a nábytku v Európe. Ich rad a preto aj portfólio nami dodávaných produktov a riešení sa stále rozrastá. Skôr než na veľké projekty, aj keď ani tých sa nebojíme, sa zameriavame na klientov, ktorí hľadajú špecifické riešenia tienenia a ocenia kvalitu a dizajn.

Tieniaca technika aj pre veľmi atypické požiadavky. Zatienenie väčších priestorov nie je problém vďaka možnosti nadpájania jednotlivých prvkov tieniacej techniky, prípadne ich kombinácie.

Výber z realizácií

Prostor P6 Quatro XL
Prostor P6 Quatro XL
Soliday SunSails
SunSails
Bioklimatické Pergoly
Bioklimatické pergoly
Tender Puro
Puro
Pergolové Clony
Pergola Flat