Exteriérové tienenie » Pergoly » Lagune

Pergoly Lagune

Lagune, terasová clona od belgickej spoločnosti Renson je patentovaným tieniacim systémom s hliníkovou konštrukciou a s integrovanou Fixscreen® technológiou.

Fixscreen® technológia, kombinovaná s úplne napnutou látkou zabezpečuje, že dažďová voda je odvádzaná integrovaným odvodňovacím systémom.

Lagune je výsledkom výbornej spolupráce inžinierov a dizajnérov, vďaka ktorej bola kvalita prevedenia posunutá až k dokonalosti. Všetky spojovacie prvky, kabeláž aj odvodňovací systém – všetko je dokonale zakryté a preto jediné, čo môžete vidieť je nosná konštrukcia. Tak isto aj ukotvenie do zeme môže byť absolútne nepozorovateľné.

Vysoká kvalita materiálov použitých na celej konštrukcii Lagune® znižuje potrebnú údržbu na minimum bez negatívnych vplyvov na životnosť alebo vzhľad produktu.

Rozsiahla ponuka približne 50 rôznych farieb a rôznych možností vonkajšieho výzoru, umožňujú clone Lagune®, aby sa hodila do každého stavebného štýlu, ako napríklad:

Renson Lagune• rodinné domy 

• obchodné priestory, napr. gastronomické prevádzky 

• stavebné projekty: letné sídla, kancelárie, školy a pod. 

• novostavby a rekonštrukcie

 

ČO ROBÍ SYSTÉM LAGUNE UNIKÁTNYM?

Táto terasová clona od firmy Renson® je unikátna v tom, že jej konštrukcia ponúka taktiež integrovaný Screen systém, ktorý je ochranou nielen proti slnku, ale aj proti vetru. Základná štruktúra môže byť úplne uzavretá vodotesným, no aj napriek tomu priesvitným Screen systémom. V úplnom uzavretí funguje taktiež aj ako sieťka proti hmyzu a dokonca aj ako určitá prevencia proti krádežiam. A preto si vďaka tomuto inovatívnemu produktu budete môcť vychutnávať svoju záhradu, alebo terasu vášho obľúbeného podniku, či reštaurácie prakticky po celý rok. Okrem použitia čelnej a bočných clôn, môžete zvoliť taktiež systém sklenených posuvných stien. Pri tomto systéme je zaujímavá jednoduchá inštalácia – či už základnej konštrukcie, následného doplnenia o systémy Frontfix®, Sidefix®, alebo aj plne transparentné sklené posuvné panely, ktoré celému systému dodávajú skutočne elegantný vzhľad. Iný dojem a celkový výzor môžete dosiahnuť integrovaným systémom posuvných panelov Loggiawood® a Loggiascreen® 4fix, ktorý môže byť vyrobený z rovnakej látky, ako zvislé clony.

 

LAGUNE® BEAM MODULE & LIGHT MODULE

Integrované LED osvetlenie, vykurovanie a ozvučovací systém dokonale dopĺňajú pergolovú clonu Lagune®. Za pomoci týchto doplnkov môžete využívať svoju terasovú clonu od skorého rána, až do neskorých nočných hodín a to počas celého roka. 

Lagune® Beam Module: tento profil môže byť kombinovaný ako s vykurovaním, tak aj s ozvučovacím systémom: 

• Lagune® Heat: integrovaný ohrievač

• Lagune® Sound: integrovaný reproduktor 

Lagune® Light Module: LED osvetlenie integrované do bočných profilov konštrukcie Rooffix®

  

Osvetlenie, vykurovanie a reproduktory môžu byť plne integrované do systému Lagune®. Dokonca aj dodatočne!

Lagune® Beam je dostupný aj samostatne. 

 

CONNECT&GO® - TECHNOLOGY

Od polovice roku 2012 sú systémy FrontfixSidefix vybavené patentovanou technológiou firmy Renson® - Connect&Go®. Táto najnovšia technológia ponúka obrovské výhody v podobe nenáročnosti ako montáže, tak aj výmeny látky, alebo motoru.

 

ROZMERY:

• max. šírka jednej časti je 12000 mm

• max. hĺbka je 5000 mm

• min. odporúčaný sklon je

 

TU si môžete pozrieť naše realizácie

 

NA STIAHNUTIE:

Lagune (ENG).pdf

Pergoly Lagune
Pergoly Lagune