Produkty » Presklené systémy

Zasklenie terasy (zimné záhrady)

Terrazza je hliníková konštrukcia so zasklenou strechou, prakticky veranda. 

Glasoase je prakticky najvyšší vývojový stupeň keď sú sklom uzatvorené aj zvislé strany. Konštrukcia má integrovaný odvodňovací systém a samozrejme je možné ju priviesť k dokonalosti ďalšími doplnkami ako je predovšetkým tienenieosvetlenie a prípadne aj vykurovanie.

Zasklenie terasy, tiež označované ako zimné záhrady predstavuje veľmi praktické riešenie, ktoré sa teší stále väčšej popularite. Zimné záhrady už podľa názvu umožňujú tráviť čas na záhrade počas chladných zimných mesiacov, no zároveň je zasklenie terasy vhodné v prípade dažďa, premnoženia komárov alebo iného hmyzu a pod. Zasklenie terasy, resp. zimné záhrady samozrejme nájdete aj v našej ponuke produktov. Na trhu pôsobíme od roku 1992 a ponúkame skutočnú kvalitu, ktorá vydrží. Dôkazom je veľké množstvo spokojných zákazníkov, ktorých realizácie taktiež nájdete na našej webovej stránke. V prípade, že aj vy hľadáte vhodné riešenie zastrešenia vašej terasy, zimné záhrady nie sú nikdy zlou voľbou. Ak budete potrebovať viac informácií alebo vás zaujíma, koľko stojí zasklenie terasy, neváhajte nás kontaktovať. Okrem zasklenia terasy v našej ponuke nájdete aj ďalšie typy zastrešenia terás, ako napríklad markízytieniace plachty, slnečníky, ako aj hliníkové alebo bioklimatické pergoly.

 • terrazza-menu.jpg

  Terrazza

  Presklený terasový systém od nemeckej spoločnosti Weinor.

 • terrazza-pure-menu.jpg

  Terrazza Pure

  Kubická verzia preskleného terasového systému Terrazza od nemeckej spoločnosti Weinor.

 • alluver-menu.jpg

  Alluver

  Presklený terasový systém s kubickou konštrukciou - Alluver od talianskej spoločnosti Vitrum Mioni.

 • Sklená terasa Puro - menu

  Puro

  Veranda Puro - celoročne používateľné prestrešenie terasy.

 • Sklená terasa Glasoase

  Glasoase

  Bezrámové posuvné sklené panely sú tým, čo robia pohľad z terasy takým úžasným - ničím nerušený pohľad z terasy, to je Glasoase.

 • vitello-menu.jpg

  Vitello Flex / Plus

  Presklený systém s možnosťou otvorenia strechy.