Produkty » Exteriérové tienenie » Slnečné plachty

Slnečné plachty na terasu (slnečná clona na terasu)

Veríme, že funkčne orientovaný produktový dizajn a inovácie sú nevyhnutnosťou. Slnečné clony by preto nemali napĺnať len ich primárnu funkciu - ochranu pred slnkom, resp. ochranu pred nepriaznivým počasím, ale mali by taktiež plniť tie najvyššie nároky estetickosti a praktickosti pre každodenné použitie. Na dosiahnutie tejto kombinácie bol pri vývoji slnečných clôn kladený veľký dôraz na výber materiálov a dizajn. Každý tieniaci systém je individuálne adaptovaný vzhľadom na konkrétne požiadavky danej budovy.

Slnečné plachty rešpektujú Vaše individuálne požiadavky a ponúkajú vysokú variabilitu či už samotných tieniacich systémov, ovládania alebo plachtovín.

Slnečné plachty na terasu, tiež označované aj ako tieniace plachty na terasu, alebo slnečné clony na terasu majú už podľa názvu vytvoriť tieň, resp. ochrániť terasu pred slnkom počas horúcich letných dní. Vzhľadom na to, že sú letné mesiace na Slovensku čoraz teplejšie, tieniace plachty na mieru si získavajú stále väčšie a väčšie množstvo fanúšikov. Aj z tohto dôvodu sa snažíme našu ponuku slnečných clôn na terasu neustále rozširovať. Tak ako pri všetkých našich produktoch, aj slnečné plachty na terasu, resp. slnečné clony na terasu majú vysokú úroveň kvality a dlhodobú životnosť. Ak by sa aj vám hodila tieniaca plachta na terasu, resp. slnečná clona na terasu, ste na správnom mieste.V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobné stretnutie nás neváhajte kontaktovať. Okrem tieniacich plachiet na terasu v našej ponuke nájdete napríklad aj hliníkové pergoly na terasu, bioklimatické pergoly, ale aj markízy na terasu alebo zimné záhrady.

 • soliday-a-menu.jpg

  Soliday A

  Manuálna verzia tieniacej plachty s tieniacou plochou až do 55 m2.

 • soliday-m-menu.jpg

  Soliday M

  Manuálna verzia tieniacej plachty s tieniacou plochou až do 65 m2.

 • soliday-c-menu.jpg

  Soliday C

  Tieniaca plachta s motorovým diaľkovým ovládaním, možnosť zatienenia až 85 m2.

 • soliday-cs-menu.jpg

  Soliday CS

  Diaľkovo ovládaná motorová tieniaca plachta, ktorá je ťahaná proti sťažňom. Možnosť zatienenia až 56 m2.

 • soliday-cs-twin-menu.JPG

  Soliday CS TWIN

  Motorovo ovládaná tieniaca plachta - zdvojený systém Soliday CS, možnosť zatieniť plochu až 110 m2.