Štúdio pre obytný exteriér

V našom prvotnom sortimente tieniacej techniky boli samozrejme predovšetkým horizontálne a vertikálne žalúzie, ale už v roku 1992 sme montovali prvé markízy a nasledujúci rok už prvé motorom ovládané tieniace prvky.

Nevymýšľame, čo už bolo vymyslené. Sme nadšencami pre nové riešenia a progresívne technológie. Sledujeme trendy a technické novinky v odbore tieniaca technika, preto dokážeme prakticky takmer vždy nájsť to správne riešenie. Nejde nám len o technické riešenie problému. Rovnako dôležitá je pre nás aj estetika a dizajn.

Medzi našich dodávateľov patria poprední výrobcovia tieniacej techniky v Európe. Ich rad a preto aj portfólio nami dodávaných produktov a riešení sa stále rozrastá. Skôr než na veľké projekty, aj keď ani tých sa nebojíme, sa zameriavame na klientov, ktorí hľadajú špecifické riešenia tienenia a ocenia kvalitu a dizajn.

Tieniaca technika aj pre veľmi atypické požiadavky. Zatienenie väčších priestorov nie je problém vďaka možnosti nadpájania jednotlivých prvkov tieniacej techniky, prípadne ich kombinácie.

Najnovšie realizácie

Prostor P6 Quatro XL
Prostor P6 Quatro XL
Soliday SunSails
SunSails
Renson Algarve
Algarve
Tender Puro
Puro
Pergotenda Palladia
Pergotenda Palladia