Produkty » Exteriérové tienenie

Exteriérová tieniaca technika (zastrešenie terasy)

Tienením exteriéru sa zaoberáme už od roku 1992. Vďaka širokej ponuke riešení dokážeme zatieniť prakticky akýkoľvek priestor.

Ponúkame tradičné markízy ako vhodné tienenie terasy, kvalitné, účelné a dizajnové pergoly, ktoré ochrávania priestor celoročne a za každého počasia nielen pred slnkom, ale aj dažďom.
Bočné clony, ktoré efektívne ochránia špecifický priestor nielen pred slnkom, aj pred vetrom, alebo vertikálne clony (Fixscreen) - unikátne riešenie, vetru odolné v každej polohe.

Samozrejmosťou sú kvalitné švajčiarske (Glatz) a talianske (FIM) slnečníky, dostupné v množstve rozmerov, prevedení, materiálov a farieb či slnečné plachty Soliday ako mimoriadne elegantné zatienenie terasy či exteriéru počas horúcich letných dní.

Zastrešenie terasy si necháva realizovať čoraz väčšie množstvo ľudí, ktorí majú záhradu. Vďaka zastrešenej terase sa môžete chrániť pred ostrým slnkom počas horúcich letných dní, ako aj pred dažďom či iným nepriaznivým počasím. To samozrejme záleží od toho, o aký typ zastrešenia terasy sa jedná. V našej ponuke nájdete markízy na terasuhliníkové pergoly na terasu, bioklimatické pergoly, presklené systémy (zasklenie terasy), slnečné plachtyvertikálne clony a slnečníky na terasu, ako aj rôzne doplnky. Ak chcete aj vy riešiť zastrešenie terasy a hľadáte skúsenú firmu, ste na správnej adrese. U nás nájdete iba moderné a vysokokvalitné zastrešenie terasy, ktoré vám bude slúžiť dlhé roky. Ak vás zaujíma orientačná cena zastrešenia terasy alebo si chcete dohodnúť osobné stretnutie, neváhajte nás kontaktovať. Na trhu sme už viac ako 29 rokov, počas ktorých sme uspokojili potreby veľkého množstva spokojných zákazníkov. Pridajte sa k nim aj vy.

Exteriérová tieniaca technika
Exteriérová tieniaca technika
 • Markízy

  Markízy

  Markízy - kazetové markízy, polokazetové markízy, terasové markízy, fasádne markízy, markízy so sklopnými ramenami, markízolety, markízové prístrešky, markízy pre zimné záhrady.

 • Pergolové clony - menu

  Pergoly

  Pergolové clony sú prvky na ochranu nielen pred slnkom, ale aj pred dažďom a nepriaznivým počasím vôbec.

 • Bioklimatické pergoly menu

  Bioklimatické pergoly

  Jeden z najsofistikovanejších spôsobov prekrytia terás súčasnosti. Odraz slnečného žiarenia a odvetrávanie tieneného priestoru zároveň.

 • slnecne-plachty-menu.jpg

  Slnečné plachty

  Moderný a štýlový spôsob tienenia vychádzajúci z jachtárskych technológií.

 • DSC_0593[1].jpg

  Vertikálne tienenie

 • slnecniky

  Slnečníky

  Široká ponuka slnečníkov rôznych typov a rozmerov.