Ponúkame terasový a exteriérový nábytok, ktorý je nielen dizajnový a dokonale ladiaci s vybraným prvkom tienenia, ale aj plný funkčných a praktických riešení na každý deň.

Švajčiarsky, nemecký a taliansky luxusný nábytok na terasy a balkóny prestížnych značiek ako Gandia Blasco, Serralunga, Viteo, Todus a mnohé ďaľšie...

Luxusný dizajnový nábytok

Nami ponúkaný terasový nábytok predstavuje absolútnu špičku vo svete exteriérového nábytku. Každý jeden kus prešiel dôkladným vývojom, počas ktorého sa kladol dôraz na odolnosť, dlhoročnú výdrž, estetický dojem a samozrejme ergonómiu.

Zo širokého výberu nábytku dokážeme pokryť potrebu nábytku pre malý balkón, väčšiu terasu, záhradu, či veľké komerčné priestory, ako sú bary a reštaurácie (viď. nábytok s osvetlením).

Terasový nábytok nielen pre reštaurácie a bary

Hľadáte niečo originálnejšie? Ponúkame vám dizajnový terasový nábytok Slide s osvetlením. Osvetlenie nábytku navodí príjemnú atmosféru.

Dizajnéri nábytku Slide prichádzajú stále s novými spôsobmi ako oživiť a zatraktívniť exteriér alebo interiér a zároveň ho elegantne osvetliť. Moderné LED svetlá vyžadujú minimum údržby a sú nenáročné na spotrebu energie.

Zaujímavosťou je možnosť nastavovania jasu osvetlenia. Terasový nábytok Slide je vyrábaný v Taliansku.

Nábytok na terasu či balkón

Pokiaľ hľadáte skutočne bezúdržbový, nenáročný, no zároveň dizajnový nábytok, odporúčame vám hneď niekoľko radov - nábytok značky Todus, vyrobený z ušľachtilej, nehrdzavejúcej ocele a exteriérový kovový nábytok Fast.

Všetky rady nábytkov sú navrhnuté v súlade s prírodou a využívajú prírodné materiály - kompozit durawood, technické textílie Batyline, ušľachtilú nehrdzavejúcu oceľ kov, ratan a iné.